Komunikační akademie

Chcete dostávat pozvánky na kurzy, zajímavé články a slevové akce přímo do své schránky? Nechte nám svůj email.

x

Standardně začínáme vždy v září, nicméně po dohodě je možné začít kdykoliv v průběhu roku.

CO JE SOUČÁSTÍ AKADEMIE

- 9 jednodenních kurzů (8 kurzů + 1 souhrnný kurz), celkem 59 hodin výuky
- 4 x 60 min individuální konzultace/koučink

- v ceně jsou veškeré studijní materiály a pomůcky

JAKÉ KURZY V RÁMCI AKADEMIE ABSOLVUJETE

Kurzy jsme pro vás sestavili v kombinaci a pořadí tak, aby pro vás byly maximálně efektivní. Součástí akademie jsou tyto kurzy:

Přesné termíny pro rok 2019 budou upřesněny během prosince 2018.

CENA ROČNÍHO STUDIA

18.500 Kč (kdybyste kurzy a konzultace kupovali jednotlivě, zaplatili byste 23.410 Kč)

V ceně je i studijní balíček (praktické desky na studijní materiály, gumovací pero.

Už jste nějaký kurz, který je součástí balíčku, u nás dříve absolvovali?

Máte dvě možnosti:

  1. Kurz absolvujete ještě jednou – opakování je matka moudrosti :-)
  2. Můžete si vybrat libovolný jiný kurz z naší nabídky, pro který bude vypsán termín a absolvovat ho místo něj. Maximálně můžete takto vyměnit 3 kurzy.

Praktické informace

Kurzy budou probíhat vždy v sobotu cca 1x za měsíc (září 2018 - červen 2019). Těšit se na vás budeme v naší pražské pobočce.

Pokud se v plánovaném termínu nebudete moct kurzu zúčastnit, lze kurz většinou nahradit v jiném termínu.

 

Pokud chcete být informováni o otevření dalšícho ročníku Komunikační akdademie, napište nám na email info@skolakomunikace.cz.

Řekli o kurzu

Komunikační akademie mi pomohla nabrat sebevedomi, sebejistotu v jednani, porozumeni lidem a sobe same. Asertivni pristup mi pomohl odblokovat strach z komunikace a zacit si lidmi komunikovat s vetsi lehkosti. Vice me to zacalo bavit a pomohlo mi to odhodit stare spatne jednani s lidmi. Pomohlo mi to navazat lepsi vztahy a take si je lepe uzivat. Zacla jsem se mezi lidmi citit lepe a myslim si ze i okoli me lepe prijima. Mam vice kamaradu, znamych, lepe dokazu vyuzivat vztahy jak po osobni strance, tak po profesni. Lepe si dokazu rict co chci a prosadit si to. Naucila jsem se komunikovat citliva temata ve vztahu s pritelem a lepe resit problemy. Zmensil se stres z komunikace. Jsem lepe schopna prijimat kritiku a vyhranit si sve hranice. Nebojim se take uz tolik  jednani s manipulativnimi lidmi. Pochopila jsem jak na konfliktni lidi a uz me tolik nestresuji a jsem smirena s tim jaci jsou.

Celkove jsem dostala nadhled na komunikaci a tim daleko vetsi klid, vetsi poteseni ze setkani s lidmi. A navic se citim daleko lepe, stastnejsi a vice sama sebou. Vim ze mam pred sebou v komunikaci jeste dlouhou cestu, ale po tom co jsem videla jak zvladaji komunikaci vyucujici, tak mi doslo ze kdyz se budu snazit, tak se mi podari vyresit i dlouhodobe problemy ve vztazich a dostala jsem tim velkou davku nadeje, ze i nektere drive neresitelne problemy jsou resitelne.

Jak me vnima muj pritel: Dokazu se lepe prosadit,  dokazu si lepe ustat co chci, mame mezi sebou lepsi komunikaci.

Klára

Chci moc poděkovat za Komunikační akademii, kterou jsem si "prožila" a nazvala "škola a zároveň terapie".
Na začátku jsem se těšila na nové informace, metody, postupy, přístupy... Nečekala jsem ale, že to pro mě bude tak hluboké. Bylo.
Každý kurs jsem postupně vstřebávala, různé záležitosti si sedaly...

Iva

Všechny konzultace i kurzy pro mě byly obrovským přínosem, i když stále chybuji, ale důležité je, že si chyby uvědomuji. Štve mě to, ale už ne tolik jako dřív. Snažím se chyby neopakovat. Samozřejmě, že jsem mnohem dál, než před rokem a půl, ale myslím, že mi to jde ještě dost pomalu. Co si myslím, že lépe rozpoznám, je manipulace. Dvě mé kolegyně jsou mi skvělým trenažérem. Na nich si trénuji krátké odpovědi a funguje to. Také mi při komunikaci skvěle funguje naladění se na vlnu protějšku. Vnímám na sobě změnu, i když bych chtěla být dál. To je ta má netrpělivost. V práci se mi líbí čím dál víc. Jsem víc spokojená ve své roli, i když hodně unavená.  

Moc se mi kurzy líbily, vždy jsem se kousíček posunula, uvědomila si spoustu důležitých věcí a také jsem se tam vždy setkala se zajímavými lidmi, což bylo skvělé, to mě moc bavilo. :-D

 

zobrazit vše

PŘIHLÁŠKA DO KOMUNIKAČNÍ AKADEMIE

staňte se našimi fanoušky a sledujte aktuální nabídku našich kurzů