Co můžete očekávat

Chcete dostávat pozvánky na kurzy, zajímavé články a slevové akce přímo do své schránky? Nechte nám svůj email.

x

Jak jsou kurzy koncipovány

Všechny naše kurzy pečlivě promyšlíme a připravujeme. Každá aktivita, která proběhne, má svůj důvod. Kurzy koncipujeme tak, aby si na většinu poznatků přišli účastníci sami a aby si maximum informací zapamatovali přímo na kurzu. Proto jsou účastníci po celou dobu kurzu aktivně zapojeni do výuky, což významně napomáhá procesu učení (narozdíl od klasické výuky, kdy jde pouze o pasivní přijímání). Teorii omezujeme jen na to nejnutnější a když ji vyučujeme tak zábavně a v aplikaci na praxi. Raději s účastníky diskutujeme, názorně ukazujeme a trénujeme na simulovaných situacích. Když si totiž něco vyzkoušíme na vlastní kůži, spíše si to zapamatujeme, než když nám někdo něco sdělí. Nicméně vše je zcela dobrovolné, nikoho do ničeho nenutíme, není ani třeba.

Na našich kurzech je žádoucí, když studenti spolu mluví, opisují, radí si!

Velikost skupin

Naše kurzy a semináře se konají v malých skupinách od 6 do 10 účastníků, podle typu kurzu. V malých skupinách lze snadněji navodit příjemnou a neformální atmosféru, která má velmi příznivý vliv na učení. Člověk přijímá informace/učí se, pouze pokud se cítí dobře a bezpečně.

Lektorky a lektoři

Od našich lektorů a lektorek můžete očekávat především partnerský přístup. Jsou to spíše průvodci tématem než učitelé. Vyberou pro vás nejvhodnější „cestu“ (pozor, ne vždy je to ta nejsnazší!), upozorní vás na důležité věci, zajistí bezpečné prostředí, pomůžou, když je to potřeba, ale jinak vás nechají „terén“ samostatně objevovat. Učení je tak mnohem zábavnější. Kurzy koncipují tak, aby učení probíhalo nejen poutavě, ale i efektivně. Určitě vám nebudou nic vnucovat, ale vězte, že o tématu hodně vědí. Jsou to lidé, kteří se neustále vzdělávají nejen v daném tématu a příbuzných oblastech, ale i v novým metodách vyučování.

A co je nejdůležitější, naši lektoři mají svoji práci velmi rádi!

Garance vrácení peněz

Všem dáváme možnost volby. Garantujeme vrácení celé částky za kurzovné v případě, že účastník kurzu nebude spokojen a opustí kurz do 60 min od zahájení.

Občerstvení

Možnost volby mají naši účastníci rovněž co se týče občerstvení, které je v ceně kurzovného. Občerstvit se mohou kávou, třemi druhy čaje, samozřejmě vodou a také něčím malým k zakousnutí.

Cena obsahuje

V ceně kurzu jsou studijní materiály, malé občerstvení, osvědčení, konzultace po e-mailu k dané problematice.

Další informace o kurzech najdete zde:

Řekli o kurzu
Často kladené otázky
Kalendář kurzů

staňte se našimi fanoušky a sledujte aktuální nabídku našich kurzů