Sebevědomí

Chcete dostávat pozvánky na kurzy, zajímavé články a slevové akce přímo do své schránky? Nechte nám svůj email.

x

Sebevědomí

Chcete si dát do pořádku své sebevědomí a nevíte úplně jak na to? Rádi byste zvládali sebejistě nejrůznější životní situace? Byli nezávislí na hodnocení ostatních a dělali si věci po svém, i když většina nesouhlasí? Pak jste na správné adrese.

O kurzu

Možná vás to překvapí, ale většina zdravě sebevědomých lidí se s tímto darem nenarodila, ale ke svému sebevědomí se postupně dopracovala. Opravdu to lze, ale není to úplně jednoduché. Pokud jste se tedy rozhodli sami se sebou něco udělat, máte na výběr. Můžete začít číst tisíce příruček nebo článků na internetu nebo si přijít k nám pro osvědčený a ozkoušený návod, spoustu tipů  jak na to, ale hlavně pro podporu, kterou vám moc rádi na cestě za vašim sebevědomím poskytneme. Zázraky neumíme, neslibujeme vám rychlé řešení, ale smysluplnou a jasnou cestu s konkrétním cílem.

Kurz je akreditovaný MŠMT.

Po absolvování tohoto kurzu budete vědět

 • Co je a co není sebevědomí a z čeho se zdravé sebevědomí skládá.
 • Které aspekty mají na sebevědomí vliv.
 • Jak na tom se svým sebevědomím jste, kde je váš největší problém a jak ho překonat.
 • Čím si nevědomě škodíte a na které oblasti v životě se soustředit, abyste rychleji dosáhli zdravého sebevědomí.
 • Jak systematicky pracovat na svém sebevědomí.
 • Jak si vytvořit komplexní plán na cestě za svým sebevědomím.

Co můžete získat z dlouhodobého hlediska?

 • Už nebudete potřebovat uznání a pochvalu od ostatních, bude vám úplně stačit vaše vnitřní pochvala.
 • Také vás nerozhodí kritika či nesouhlas okolí.
 • Nebudete se bát dělat věci po svém, i když se to nebude lidem kolem vás líbit.
 • Najdete své vnitřní charisma nebo chcete-li, jiskru v oku.
 • Můžete čekat větší úspěšnost v mnoha oblastech vašeho života, sebevědomí má totiž zásadní vliv na úspěch.

Pro koho je kurz určen

Kurz Sebevědomí je určen pro všechny, jejichž sebevědomí není úplně v pořádku a rádi by s tím něco udělali. Je také pro ty, kteří už na svém sebevědomí začali pracovat a chtěli by zjistit jak na tom jsou a co lze ještě udělat. 

Časová dotace

6,5 h

Lektor(ka)

Mgr. Ing. Petra Lachnittová

Uzávěrka přihlášek

3 dny před konáním kurzu.

(Později pouze po telefonické dohodě tel. 608 025 061).

Cena zahrnuje

Studijní materiály a pomůcky, občerstvení během celého dne, osvědčení, konzultace po e-mailu k dané problematice.

Bez rizika

Pokud se vám nebude kurz líbit, vrátíme vám 100% zaplacené částky, když kurz opustíte do 60 min od zahájení.

Řekli o kurzu

Do kurzu jsem šla s jistým ostychem a obavami, ale jeho průběh předčil má očekávání. Příjemné vystupování lektorky a neformální prostředí pomohly odstranit mé zábrany hovořit otevřeně o svých pocitech před cizími lidmi. Zjistila jsem, že nejsem jediná, kdo má problém s nízkým sebevědomím, udělala jsem si malou "inventuru" ve svých postojích. Asi největší přínos mělo pro mě společné hledání cesty, jak s tím něco dělat. Perfektně připravený materiál, ke kterému se dá vracet i po absolvování kurzu, mám stále po ruce a po malých krůčcích se mně daří jednat tak, jak bych se dříve vůbec neodvážila na to ani pomyslet. Kurz rozhodně doporučuji.

Jana

U tohoto kurzu jsem úplně nevěděla, co mám očekávat, protože nejde tak úplně o komunikaci. Kurz byl skvěle naplánovaný: začal obecně, ale  hned jsem si mohla vyzkoušet tyto teoretické poznatky v praxi na své vlastní minulosti. Tím se mi osvětlilo, kde je zakopaný pes mého nízkého sebevědomí.

Celý kurz je přizpůsobený tomu, že sebevědomí je vysoce individuální, což reflektovala spousta cvičení.

Oceňuji hlavně tipy pro zvyšování sebevědomí a techniky pro analýzu sama sebe a způsob jak se stále zlepšovat. Nejméně důležitá byla také úžasná atmosféra, ve které jsem se nebála pracovat na velmi osobních problémech.

Tento kurz mi pomohl začít pracovat s mým sebevědomím. Vřele doporučuji.

Kurz Sebevědomí jsem si vybrala proto, že mám problém se sebevědomým vystupováním a nevěděla jsem co s tím. Na kurzu jsem si ujasnila, z čeho se skládá sebevědomí a co jej ovlivňuje. Dozvěděla jsem se, jaké projevy mají jednotlivé druhy sebevědomí a kde se nacházím já. Dostala jsem se k pravděpodobnému zdroji mého problému.

Velmi na mě zapůsobil test, prostřednictvím něhož jsem si uvědomila, jak rodičovská výchova provází a ovlivňuje sebevědomí člověka. Prostřednictvím „Ohnivého dopisu“ se mi ulevilo a vzrostlo mé odhodlání pracovat na svém zdravém sebevědomí.

Pomocí lektorky Petry Lachnittové, již vím jak. Na kurzu jsem se také seznámila s velmi příjemnými ženami a zjistila jsem, že každý máme svá trápení. Všechny nás však spojovala touha řešit stavy, které nám nevyhovují. Často si na lektorku vzpomenu, když vstoupím do nekomfortní situace, ale už z ní neutíkám, nýbrž se ji snažím zvládnout. V neúspěchu už nevidím své selhání, ale snažím se v něm hledat ponaučení a přemýšlím, jak to příště udělám jinak. Dovoluji si být neoblíbená některými lidmi a necítit za to strach ze selhání. V rámci budování zdravého sebevědomí se snažím vyčlenit si čas na péči o sama sebe.

Děkuji Petře Lachnittové za skvělé vedení a ostatním účastnicím kurzu za výbornou spolupráci při plnění úkolů a modelování situací. Hana

Kurz se mi velmi líbil, byl k věci, stručný, výstižný a praktický.

Za mě dávám 1*. Super přednes, zpracování tématu i zpětná vazba, která se mi dostala.

Děkuju za pohodový kurz, téma bylo zajímavě a komplexně zpracované. Vůbec jsem se nenudila. Uvědomila jsem si hodně věcí a zároveň dostala návod, co můžu dělat pro své zdravé sebevědomí.

Jana K.

 

zobrazit vše

Nejbližší termíny kurzů

Praha 20. 08. 2024, 09:30 - 17:00
2890.00,-
Přihlásit se
Praha 21. 09. 2024, 09:30 - 17:00
2990.00,-
Přihlásit se

Pokud se vám termín nehodí nebo není stanoven, zanechte nám svůj email, dáme vám vědět hned, jak vypíšeme nový:

Další doporučené kurzy

Asertivita

Chcete být asertivní, sebejistý, vědět, jak se prosadit a zároveň respektovat práva druhých?

Více
Manipulace a jak se jí bránit

Chcete umět odhalit i velmi skrytou manipulaci a vědět jak na ni pohotově reagovat? Na našem kurzu vás to naučíme.

 

Více
Kreativní myšlení

Chtěli byste se naučit myslet kreativně neboli „think out of the box“ a řešit každodenní problémy a úkoly s tvořivostí vlastní umělcům?

Více