Komunikační akademie 1

Chcete dostávat pozvánky na kurzy, zajímavé články a slevové akce přímo do své schránky? Nechte nám svůj email.

x

Od září 2024 otevíráme Komunikační akademii - roční studium komunikačních dovedností.

CO JE SOUČÁSTÍ AKADEMIE

- 9 jednodenních kurzů (8 kurzů + 1 souhrnný kurz), celkem 59 hodin výuky
- 3 x 60 min individuální konzultace/koučink

- v ceně jsou veškeré studijní materiály a pomůcky
- studijní balíček (praktické desky na studijní materiály, gumovací pero)

JAKÉ KURZY V RÁMCI AKADEMIE ABSOLVUJETE

Kurzy jsme pro vás sestavili v kombinaci a pořadí tak, aby pro vás byly maximálně efektivní. Součástí akademie jsou tyto kurzy:

Přesné termíny podzimních kurzů pro rok 2024 budou známy července 2024.

Standardně začínáme vždy v září, po dohodě je možné začít i v průběhu roku.

CENA ROČNÍHO STUDIA

Cena: 23.990 Kč

(Kdybyste kurzy a konzultace kupovali jednotlivě, zaplatili byste 29.600 Kč).

 

Už jste nějaký kurz, který je součástí balíčku, u nás dříve absolvovali?

Máte tři možnosti:

  1. Kurz absolvujete ještě jednou – opakování je matka moudrosti :-)
  2. Můžete si vybrat libovolný jiný kurz z naší nabídky, pro který bude vypsán termín a absolvovat ho místo něj. Maximálně můžete takto vyměnit 3 kurzy. Podmínkou je, že jste kurzy absolvovali nejdéle před 2 roky.
  3. Pokud jste kurz, který je součástí Komunikační akademie, absolvovali v roce 2023, cenu kurzu vám z celkové částky odečteme. Je možné odečíst maximálně 3 kurzy.

Praktické informace

Kurzy budou probíhat vždy v sobotu cca 1x za měsíc (září 2024 - červen 2025). Těšit se na vás budeme v naší pražské pobočce.

Pokud se v plánovaném termínu nebudete moct kurzu zúčastnit, lze kurz většinou nahradit v jiném termínu.

Individuální studijní plán

Chcete začít studovat Komunikační akademii mimo oficiální začátek? Nebo vám nevyhovují pevně dané termíny? Je to možné, pokud se domluvíme na individuálním studijním plánu. Co to znamená? Absolvujete všechny kurzy z akademie, ale sami si volíte termíny (dle kalenáře kurzů) i pořadí kurzů. Na absolvování všech kurzů a konzultací máte 2 roky. Jinak jsou podmínky zcela totožné.

 

Pokud chcete být informováni o otevření dalšícho ročníku Komunikační akdademie, napište nám na email info@skolakomunikace.cz.

Řekli o kurzu

„Protože pracuji jako personalistka, často jednám s lidmi. Abych byla schopna co nejefektivněji řešit vzniklé situace, absolvovala jsem nejprve kurz Efektivní komunikace. Ten mě zcela ohromil. Bylo to něco úplně jiného, než na co jsem byla dosud zvyklá. Proto jsem ani chvilku neváhala a přihlásila se do Komunikační akademie. Kurzy jsou zajímavé, zábavné a velice přínosné. Teorie se prolíná s praxí, kdy si účastníci zkoušejí nejrůznější komunikační situace na vlastní kůži. Všechny kurzy se vhodně doplňují tak, aby si člověk odnesl komplexní schopnosti. Vzhledem ke konání kurzů v době pandemie probíhala část kurzů na učebně v Praze, kde jsme se s ostatními studenty osobně seznámili a vyblbli se u nejrůznějších cvičení, a část kurzů online, což na zajímavosti nijak neubralo. Velmi oceňuji profesionální přístup všech lektorek, především Péti, za což jí patří velký dík! Z akademie si odnáším plno praktických a užitečných poznatků i schopností a už teď se těším na pokračování v Komunikační akademii II!“

 

" Velké díky za celý cyklus, bylo to pro mě velmi obohacující. Náplně kurzů byly postavené tak, aby na sebe navazovaly a mně se tak postupně skládala celá mozaika. Hodně užitečné bylo prožívání situací, kdy jsem si doporučené postupy dostávala do vlastního myšlení a pusy. Je přede mnou ještě dlouhá cesta, ale díky Akademii mám mapu a znám směr."

Tereza

Po komunikačních karambolech , které jsem v životě zažila, jsem chtěla něco změnit. Náhodou jsem objevila Školu komunikace  a přihlásila se do roční Komunikační akademie. Studium to bylo zajímavé a zábavné. Spoustu věcí jsem díky teorii pochopila a praktická cvičení mi umožnila si různé modelové situace prožít. V jednání s lidmi se cítím jistější a díky Komunikační akademii vím, jak se dále zlepšovat.

Míša

 

Ať jde o asertivitu, manipulaci, efektivní komunikaci či zpětnou vazbu, řešení konfliktů i kreativní myšlení nebo sebepoznání, KOMUNIKACE jako jeden celek, propojenost témat. Jednotlivá témata jsou fajn, jako celek to však dává smysl a posune člověka mílovými kroky vpřed. Velkým přínosem je poznání lidí a komunikačních situací z různých branží i z rozličných situací. Velké ocenění patří lektorkám za jejich přístup, ochotu, trpělivost a individuální přístup. 

Jana

Vřele doporučuji komunikační akademii. Díky kurzům ve Škole komunikace jsem se naučila nespočet praktických technik, dorozumívání s druhými mě stojí méně sil a komunikuji efektivněji. Oceňuji profesionalitu lektorek a i možnost konzultací. Děkuji

Monika

Pokud by náhodou ještě někdo váhal, jestli má Komunikační akademie smysl, tak rozhodně ano. Podařilo se mi více jak půl roku s nikým nepohádat, i když to dřív bývalo na denním pořádku. Pomohl jsem vyřešit dlouhodobý problém u nás ve firmě, kdy lidé neslyšeli skryté volání o pomoc jednoho z mých kolegů. Stal jsem se mentorem svému nadřízenému v oblasti komunikace a vlastně se dnes již nebojím mluvit s kýmkoliv, o čemkoliv. Toto vše mně zabralo jeden rok usilovné práce, 9 kurzů, 3 knihy a ochotu změnit sám sebe. 

Dnes bych chtěl tímto poděkovat všem, co měli tu sílu a nebáli se mi říct pravdu do očí. Chtěl bych poděkovat i sobě, že jsem měl vůli učit se a měnit se. Petře Lachnitové, Marshall B. Rosenbergu i panu a paní Kopřivovým za možnost navštěvovat jejich kurzy a číst jejich knihy.

Milan Janoštík

Komunikační akademie mi poskytla bezpečné, neformální prostředí, kde jsem se mohla zlepšit ve svých komunikačních dovednostech. Dělat chyby a mít svůj názor bylo nejen dovoleno, ale dokonce vítáno. Pokud se mi do nějaké techniky nechtělo, nebo jsem se na ni necítila, mohla jsem ji bez výčitek vynechat. Oceňuju, že mě nikdo do ničeho netlačil. Dostalo se mi podpory a prostoru k vyjádření.

Setkala jsem se s úžasnými lektory, ze kterých sálala lidskost a zájem. Poznala jsem mnoho zajímavých lidí, od kterých jsem se hodně naučila a na které budu ráda vzpomínat.

Přesvědčila jsem se, že to, co jsem se v kurzu dozvěděla, naučila a procvičila, v praxi opravdu funguje. Díky tomu se mi zlepšily vztahy s těmi nejbližšími, se sousedy i s úředníky. Byla to prostě investice, která se vyplatila.

Zdeňka Martincová

Ve Škole komunikace jsem absolvovala roční studium Komunikační akademie. Kurzy jsou nesmírně zajímavé i zábavné, nejvíce si pochvaluji Kreativní myšlení a Manipulaci. Každé téma je podáváno systematicky a zároveň jsou účastníci neustále zapojeni do řešení reálných situací. 

Hanka

Komunikační akademie mi pomohla nabrat sebevedomi, sebejistotu v jednani, porozumeni lidem a sobe same. Asertivni pristup mi pomohl odblokovat strach z komunikace a zacit si lidmi komunikovat s vetsi lehkosti. Vice me to zacalo bavit a pomohlo mi to odhodit stare spatne jednani s lidmi. Pomohlo mi to navazat lepsi vztahy a take si je lepe uzivat. Zacla jsem se mezi lidmi citit lepe a myslim si ze i okoli me lepe prijima. Mam vice kamaradu, znamych, lepe dokazu vyuzivat vztahy jak po osobni strance, tak po profesni. Lepe si dokazu rict co chci a prosadit si to. Naucila jsem se komunikovat citliva temata ve vztahu s pritelem a lepe resit problemy. Zmensil se stres z komunikace. Jsem lepe schopna prijimat kritiku a vyhranit si sve hranice. Nebojim se take uz tolik  jednani s manipulativnimi lidmi. Pochopila jsem jak na konfliktni lidi a uz me tolik nestresuji a jsem smirena s tim jaci jsou.

Celkove jsem dostala nadhled na komunikaci a tim daleko vetsi klid, vetsi poteseni ze setkani s lidmi. A navic se citim daleko lepe, stastnejsi a vice sama sebou. Vim ze mam pred sebou v komunikaci jeste dlouhou cestu, ale po tom co jsem videla jak zvladaji komunikaci vyucujici, tak mi doslo ze kdyz se budu snazit, tak se mi podari vyresit i dlouhodobe problemy ve vztazich a dostala jsem tim velkou davku nadeje, ze i nektere drive neresitelne problemy jsou resitelne.

Jak me vnima muj pritel: Dokazu se lepe prosadit,  dokazu si lepe ustat co chci, mame mezi sebou lepsi komunikaci.

Klára

Chci moc poděkovat za Komunikační akademii, kterou jsem si "prožila" a nazvala "škola a zároveň terapie".
Na začátku jsem se těšila na nové informace, metody, postupy, přístupy... Nečekala jsem ale, že to pro mě bude tak hluboké. Bylo.
Každý kurs jsem postupně vstřebávala, různé záležitosti si sedaly...

Iva

Všechny konzultace i kurzy pro mě byly obrovským přínosem, i když stále chybuji, ale důležité je, že si chyby uvědomuji. Štve mě to, ale už ne tolik jako dřív. Snažím se chyby neopakovat. Samozřejmě, že jsem mnohem dál, než před rokem a půl, ale myslím, že mi to jde ještě dost pomalu. Co si myslím, že lépe rozpoznám, je manipulace. Dvě mé kolegyně jsou mi skvělým trenažérem. Na nich si trénuji krátké odpovědi a funguje to. Také mi při komunikaci skvěle funguje naladění se na vlnu protějšku. Vnímám na sobě změnu, i když bych chtěla být dál. To je ta má netrpělivost. V práci se mi líbí čím dál víc. Jsem víc spokojená ve své roli, i když hodně unavená.  

Moc se mi kurzy líbily, vždy jsem se kousíček posunula, uvědomila si spoustu důležitých věcí a také jsem se tam vždy setkala se zajímavými lidmi, což bylo skvělé, to mě moc bavilo. :-D

 

zobrazit vše

Nejbližší termíny kurzů

Praha 14. 09. 2024, 09:30 - 17:00
23990.00,-
Přihlásit se