abc vvvv

Chcete dostávat pozvánky na kurzy, zajímavé články a slevové akce přímo do své schránky? Nechte nám svůj email.

x
KRITICKÉ MYŠLENÍ
Je potřeba kriticky myslet. Tento výrok je v poslední době docela často slyšet. A je to určitě dobře, i když okolnosti, které zájem o kritické myšlení vzbudily, úplně dobré nejsou. Málokdo ale ví, co to přesně znamená.
2023-07-21
detail
TIP NA KARTY, KTERÉ SKVĚLE PODPOŘÍ KOMUNIKACI S DĚTMI
Jde o čajové karty, tak jim tedy říkáme my, protože je vždycky vytáhneme, když si uděláme nějaký dobrý čaj :-) Karty mají ale své jméno „Podle sebe“ a jsou určeny pro děti a dospělé.
2022-11-08
detail
ZAKÁZANÁ SLOVA
Už jste o nich slyšeli? Ne, nejde o seznam vulgarit, jak by se mohlo zdát :-) Jde o seznam slov, která běžně používáme a obsahově vulgární vůbec nejsou. V komunikaci můžou ale nadělat dost škody.
2020-11-24
detail
VĚTVÍTE?
Termín větvení nemá nic společného se zahradničením, alespoň v tomto článku ne. "Větvení" znamená způsob komunikace, kdy začnete mluvit a tak nějak neřízeně několikrát odbočíte od toho, co jste chtěli původně říct.
2019-04-03
detail
CHYSTÁTE SE V LÉTĚ NA DOVOLENOU?
Mám pro vás jeden zajímavý tip na čtení. Je to knížka o úklidu. Ano čtete správně, o úklidu :-) Kniha se jmenuje Zázračný úklid aneb pořádek jednou pro vždy...
2018-07-02
detail
NEVYŽÁDANÉ RADY
„Musíš...“, „Měl bys...“ „Udělej...“ Takto často začínají nevyžádané rady. Jsou lidé, kteří jich rozdají i několik desítek za den.
2017-12-30
detail
JAK NEPODLEHNOUT PODZIMNÍ DEPRESI
Světla ubývá, tmy příbývá a na hodně lidí přichází podzimní pochmurná nálada.
2017-10-25
detail
INDIGOVÉ POHÁDKY aneb rozvíjíme osobnostně nejen sebe, ale i děti
Jestli kromě sebe chcete rozvíjet i nějaké dítko či dítka, tak mám pro vás skvělý tip na knížku. Jmenuje se Indigové pohádky.
2017-06-07
detail
Jak na problémovou tchyni
Z nějakého důvodu nejsou obecně tchyně moc oblíbené :-) Nevím, jestli je to pravidlo, ale zdá se mi, že si na tchyně častějí stěžují spíš ženy než muži.
2017-04-21
detail
Jarní čtení / Řekni to jinak
Nemám ráda knížky o komunikaci, kde je spousta teorie, zbytečné omáčky a praktických a užitečných informací minimum. Tato knížka mezi ně nepatří.
2017-03-26
detail

staňte se našimi fanoušky a sledujte aktuální nabídku našich kurzů