Efektivní zpětná vazba

Chcete dostávat pozvánky na kurzy, zajímavé články a slevové akce přímo do své schránky? Nechte nám svůj email.

x

Efektivní zpětná vazba

Chtěli byste umět dávat ostatním OPRAVDU kvalitní zpětnou vazbu a nevyvolat negativní reakci? Ba naopak motivovat příjemce ke změně? Pak je právě pro vás určen náš kurz.

O kurzu

V tomto prakticky zaměřeném kurzu se naučíte rozlišovat, co je a co není zpětná vazba. Díky kurzu budete umět aktivně používat tzv. popisný jazyk, který je základem kvalitní zpětné vazby. Uvědomíte si, jak možná hřešíte slovem a nevědomě sobě i ostatním způsobujete problémy do budoucna. Pochopíte, jak se nastavují fungující pravidla.

Prakticky se budeme rovněž věnovat náročné části, a to vyjadřování emocí ve zpětných vazbách. Dozvíte se také něco o pochvalách a možná vás překvapí, že nejsou tak dobré, jak si myslíte, co používat místo nich. Vše budeme společně trénovat na situacích, které běžně zažíváte (podřízení, spolupracovníci, rodina).

Kurz je akreditovaný MŠMT.

Co vám kurz přinese

  • Výrazně zvýšíte motivaci těch, kteří zpětnou vazbu přijímají.
  • Zrychlí se odezva na vaše požadavky.
  • Budete budovat zdravé sebevědomí komunikačních partnerů.
  • Získáte si mnohem více přirozeného (nikoliv vynuceného) respektu od ostatních.
  • Ušetříte spoustu času a energie v komunikaci.
  • Zvýší se vaše objektivita v pohledu na problémové situace.
  • Díky vašemu novému přístupu se až překvapivě zkvalitní vztahy na všech úrovních.

Pro koho je kurz určen

Pro všechny, kteří potřebují reagovat na něčí chování, rozvíjet jejich potenciál a motivovat ke změně. Pro ty, kteří komunikují s lidmi a kteří je nechtějí odrazovat svou možná pravdivou, ale neefektivní kritikou a připomínkami.

Časová dotace

6,5

Lektor(ka)

Mgr. Ing. Jana Kneřová

nebo

Mgr. Ing. Petra S. Lachnittová

Uzávěrka přihlášek

3 dny před konáním kurzu.

(Později pouze po telefonické dohodě tel. 608 025 061).

Cena zahrnuje

Studijní materiály, občerstvení během celého dne, osvědčení, konzultace po e-mailu k dané problematice.

Neriskujete

Pokud se vám nebude kurz líbit, vrátíme vám 100% zaplacené částky, když kurz opustíte do 60 min od zahájení.

Řekli o kurzu

Chci za kurz moc poděkovat, byl pro mě velmi podnětný. Byl to opravdu pro mě moc fajn den a určitě posun:-)

Hned jak jsem přišla domů, tak jsem vyzkoušela popisný jazyk, který jsem se naučila. Dcera hned zareagovala! To byla pecka. Je to vlastně tak jednoduchý a opravdu to funguje.

Soňa

Chtěla bych poděkovat za sobotní kurz Efektivní zpětné vazby. Kurz byl pro mě určitě přínosem ve zlepšení vyjadřovacích schopností a v zamyšlení se, jak lépe specifikovat co od druhého potřebuji vědět a lépe si o tyto potřeby říci. Pomůže mi to jak v profesním, tak i v osobním životě. Ještě jednou Vám velice děkuji za možnost se Vašeho kurzu zúčastnit!

Jana Andresová

Vážená Školo komunikace, ráda bych Vám poděkovala za příjemně strávený čas na jednom z Vašich seminářů – Efektivní zpětná vazba. Kurzu osobního rozvoje jsem se účastnila poprvé, proto se přiznávám, že jsem na kurz šla s určitou obavou. Mé obavy však byly naprosto zbytečné, zkušená lektorka paní Kamila se již od počátku chovala jako profesionálka a velice nenásilným způsobem všechny účastníky vtáhla do děje. Nedokáži posoudit, zda jsem zažila typický kurz školy komunikace, ale atmosféra a nadšení účastníků na tomto kurzu byly naprosto úžasné. V životě jsem se nesetkala s takovou dávkou hravosti a touhy se osobnostně rozvíjet u dospělých lidí. Předpokládám, že atmosféra byla z části utvářena i některými účastníky, kteří se Vašich kurzů neúčastnili poprvé, každopádně Vám všem velký dík.

Hanka P., Plzeň

Na kurzu Efektivní zpětná vazba mě zaujala míra interaktivity. Uvědomil jsem si, že zpětnou vazbu vůbec dávat neumím, a proto věci nemůžou fungovat tak jak bych chtěl. To, co se na kurzu člověk naučí, lze hned aplikovat v běžném životě a to je výborné. Díky.

A.

zobrazit vše

Nejbližší termíny kurzů

Praha 17. 06. 2024, 09:30 - 17:00
2890.00,-
Přihlásit se
Praha 07. 12. 2024, 09:30 - 17:00
2990.00,-
Přihlásit se

Pokud se vám termín nehodí nebo není stanoven, zanechte nám svůj email, dáme vám vědět hned, jak vypíšeme nový:

Další doporučené kurzy

Efektivní komunikace

Máte pocit, že vás komunikace s některými lidmi vysiluje? Už jste to zkoušeli po dobrém i po zlém a žádný posun? Chtěli byste dosáhnout svého cíle bez plýtvání času a energie?

Více