Efektivní komunikace

Chcete dostávat pozvánky na kurzy, zajímavé články a slevové akce přímo do své schránky? Nechte nám svůj email.

x

Efektivní komunikace

Máte pocit, že vás komunikace s některými lidmi vysiluje? Už jste to zkoušeli po dobrém i po zlém a žádný posun? Chtěli byste dosáhnout svého cíle bez plýtvání časem a energií?

O kurzu

Mnoho lidí svého cíle nikdy nedosázne kvůli svojí NEefektivní komunikaci nebo pouze pomocí agrese a manipulace. Nejen, že je to NEefektivní, ale často i poškozující pro obě strany. A jak to tedy dělat jinak? To se dozvíte na našem kurzu, na kterém je minimum teorie, zato spousta praktických ukázek a cvičení zaměřených na efektivní komunikaci.

Uvědomíte si, jaké jsou komunikační bariéry v komunikaci a jak je překonávat. Naučíte se rozlišovat efektivní a neefektivní styly komunikace a sami si na vlastní kůži vyzkoušíte, jaké mají důsledky. Naučíte se metody efektivní komunikace pro každodenní situace.

Seznámíte se s principy aktivního naslouchání a vyzkoušíte si je na příkladech z každodenního života. Naučíte se, jak snižovat emoční napětí v komunikaci pomocí empatických reakcí. Pochopíte, co je konstruktivní kritika a jaké další metody lze použít místo kritizování. Uvědomíte si, jak dosáhnout větší zodpovědnosti v jednání u komunikačních partnerů a tím ušetřit spoustu zbytečně vynaložené energie na kontrolování, připomínání a přikazování.

Kurz je akreditovaný MŠMT.

Co vám kurz přinese

  • Uvědomíte si své vlastní chyby v komunikaci a pochopíte, proč některé vaše požadavky nemohou padnout „na úrodnou půdu“.
  • Nebudete muset neustále kontrolovat a trestat.
  • Lidé se budou ve vaší přítomnosti cítit mnohem příjemněji.
  • Získáte si více přirozeného respektu.
  • Můžete očekávat zlepšení mezilidských vztahů a snížení počtu nedorozumění.
  • Vaši komunikační partneři budou díky vaší efektivní komunikaci jednat zodpovědněji.
  • Abyste dosáhli svých cílů, vynaložíte výrazně méně času a energie.

Pro koho je kurz určen

Pro ty, kdo se chtějí naučit dovednost, která jim usnadní život ve všech oblastech lidských vztahů. Pro ty, kdo chtějí komunikovat nenásilným a respektujícím způsobem komunikace, který šetří čas, energii a buduje kvalitní a zdravé vztahy.

Časová dotace 

6,5 h

Lektor(ka)

Mgr. Jana Kneřová

nebo

Mgr. Ing. Petra Lachnittová

Uzávěrka přihlášek 

3 dny před konáním kurzu.

(Později pouze po telefonické dohodě tel. 608 025 061).

Cena zahrnuje

Studijní materiály a pomůcky, občerstvení během celého dne, osvědčení, konzultace po e-mailu k dané problematice.

Bez rizika

Pokud se vám nebude kurz líbit, vrátíme vám 100% zaplacené částky, když kurz opustíte do 60 min od zahájení.

Řekli o kurzu

Díky kurzu Efektivní komunikace jsem měla velmi úspěšnou schůzku z problematickým obchodním partnerem, s kterým jsem si dříve nevěděla rady. Po roce nepříjemné komunikace jsme si spoustu věcí odsouhlasili! Díky!

Simona

Krátce poté, co jsem absolvovala kurz Efektivní komunikace jsem dostala za úkol někomu něco vytknout. Vědomě jsem použila nástroje efektivní komunikace a skvěle to fungovalo. Subjekt se neurazil a já jsem byla ještě pochválena od nadřízené.

Petra

Kurz, který pomůže pochopit teoretické znalosti v praxi, osvojení si komunikačních dovedností a uvědomění si základních komunikačních chyb, kterých se lidé dopouštějí

Eliška


Kurz obsahující teoretické poznatky efektivní komunikace uvedené do praxe, ve kterém se objevují názorné ukázky zaměřené na rozvoj komunikačních dovedností, které obohatí o nové zkušenosti jak začátečníky v oblasti komunikace, tak i lidi s pokročilými znalostmi.

Honza

Kurz Efektivní komunikace mě příjemně překvapil malým počtem účastníků. Lektorka se tak mohla všem dostatečně věnovat a vše ukázat na reálných situacích, do kterých jsme byli vtaženi. Přátelská atmosféra, atraktivní téma a poutavý výklad. Kurz mě velmi obohatil pro další komunikaci s lidmi.

Helena

zobrazit vše

Fotogalerie

Nejbližší termíny kurzů

Liberec 08. 06. 2024, 09:30 - 17:00
2190.00,-
Obsazeno
Praha 12. 06. 2024, 09:30 - 17:00
2890.00,-
Přihlásit se
Praha 01. 08. 2024, 09:30 - 17:00
2890.00,-
Přihlásit se
Praha 18. 09. 2024, 09:30 - 17:00
2990.00,-
Přihlásit se
Praha 16. 11. 2024, 09:30 - 17:00
2990.00,-
Přihlásit se
Poslední místa

Pokud se vám termín nehodí nebo není stanoven, zanechte nám svůj email, dáme vám vědět hned, jak vypíšeme nový:

Další doporučené kurzy

Asertivita

Chcete být asertivní, sebejistý, vědět, jak se prosadit a zároveň respektovat práva druhých?

Více
Efektivní zpětná vazba

Chtěli byste umět dávat ostatním OPRAVDU kvalitní zpětnou vazbu a nevyvolat negativní reakci? Ba naopak motivovat příjemce ke změně? Pak je právě pro vás určen náš kurz.

Více
Efektivní řešení konfliktů

Chtěli byste umět předcházet konfliktům, rychle se v nich orientovat, když nastanou a umět je opravdu efektivně řešit?

Více