Efektivní řešení konfliktů

Chcete dostávat pozvánky na kurzy, zajímavé články a slevové akce přímo do své schránky? Nechte nám svůj email.

x

Efektivní řešení konfliktů

Chtěli byste umět předcházet konfliktům, rychle se v nich orientovat, když nastanou a umět je opravdu efektivně řešit?

O kurzu

Efektivní řešení konfliktů není vůbec snadná věc, ale dá se naučit. Na našem kurzu se budete učit akcí, budete „vhozeni“ do situace a vyzkoušíte si efektivní řešení konfliktů na vlastní kůži. Zážitek je totiž nejlepší učitel.

Díky tomuto kurzu pochopíte konflikty v širších souvislostech. Uvědomíte si, jak lze přistupovat ke konfliktům a jaké mají různé přístupy důsledky. Budete umět rozpoznat fáze konfliktu, jejich příčinu a také poznáte, že lze spoustě konfliktům předejít, když víte, jak na to.

Zejména se ale naučíte, jak postupovat, když chcete efektivně řešit konflikt. Naučíte se prakticky aplikovat tzv. WIN WIN přístup a na několika simulovaných situacích si to  vyzkoušíte na vlastní kůži. Z každé situace, kterou na kurzu zažijete si odnesete důležité poznatky pro efektivní řešení konfliktů v oblasti pracovních, rodinných, sousedských i jiných vztahů.

Kurz je akreditovaný MŠMT.

Co vám kurz přinese?

  • Pravděpodobně se změní váš přístup ke konfliktům.
  • Získáte nadhled nad konfliktními situacemi.
  • Uvědomíte si vlastní chyby při řešení konfliktů.
  • Výrazně se zvýší vaše úspěšnost při řešení konfliktů.
  • Ke spoustě konfliktům díky vašemu novému přístupu vůbec nedojde nebo se vyřeší hned v začátku.

Pro koho je kurz určen

Pro všechny, kdo se chtějí naučit OPRAVDU efektivně řešit konflikty.

Časová dotace

6,5 h

Lektor(ka)

Mgr. Ing. Petra Lachnittová

Uzávěrka přihlášek

3 dny před konáním kurzu.

(Později pouze po telefonické dohodě tel. 608 025 061).

Cena zahrnuje

Studijní materiály a pomůcky, občerstvení během celého dne, osvědčení, konzultace po e-mailu k dané problematice.

Neriskujete

Pokud se vám nebude kurz líbit, vrátíme vám 100% zaplacené částky, když kurz opustíte do 60 min od zahájení.

Řekli o kurzu

Kurz Efektivní řešení konfliktů mi velice pomohl posunout se ve svém pracovním i osobní životě. Uvědomila jsem si některé základní chyby, které dělám při řešení konfliktních situací a naučil mě se lépe připravit na ty, které přijdou. Kurz se mi z počátku zdál dlouhý, ale nakonec utekl až moc rychle. Velmi tento kurz doporučuji a já sama se budu hlásit i na další kurzy této školy. 

Tereza Bartáková

Kurz Efektivní řešení konfliktů byl poslední kurz, který jsem ještě neabsolvovala. Veškeré kurzy, které jsem doposud navštívila, mi přinesly cenné informace a zkušenosti. U kurzu Efektivní řešení konfliktů tomu nebylo jinak. Po celou dobu kurzu panovala příjemná atmosféra. Líbilo se mi vedení kurzu a zejména jsem uvítala modelové situace, při kterých bylo možné si vše vyzkoušet. Vím, že konfliktům se nedá vyhnout, ale dozvěděla jsem se, jak lze jejich vznik eliminovat. Není lehké okamžitě změnit naše naučené vzrorce chování, ale díky absolvování tohoto kurzu budu určitě ke konfliktům a k jejich řešení přistupovat jinak, pevně věřím, že lépe.

M.

Kurz Efektivní řešení konfliktů mi dal stejně tak jako všechny ostatní kurzy, které jsem ve škole komunikace absolvovala, naprosté maximum. Z každého kurzu jsem nadšená, obohacenější, moje znalosti se pokaždé rozšíří a pociťuji progres ve svém osobním rozvoji, což je přesně to, proč na ty kurzy chodím. Praktická cvičení byla super, protože když se potom člověk dostane do obdobné situace ve svém reálném životě, najednou mu to naběhne. Jo, to je ono! A hned si dokáže lépe poradit, a když ne hned, protože nic není hned a vše má svůj čas, důležité je to uvědomění si toho. Právě to je ten progres, ta práce na sobě samém a já vím, že příště to zvládnu lépe a ono se tak opravdu stane. Kurz určitě doporučuji každému, kdo se bojí řešit konflikty, protože ne každý konflikt musí být okamžitě pohroma a stres. Takže děkuji za další skvělý kurz!

K.

Chcete se naučit, jak řešit konflikty, do kterých se dostáváte? Chcete se zbavit naučených vzorců chování, které vám brání řešit konflikt úspěšně, bez ubližujících emocí?
Pomoci vám může kurz Efektivní řešení konfliktů. Setkáte se zde s úžasnou lektorkou a lidmi, kteří mají stejné problémy jako vy a stejně jako vy se je chtějí naučit řešit.
Kurzu jsem se zúčastnila a naučila se, jak se dá postupnými kroky dospět k úspěšnému řešení konfliktních situací. :)

Blanka

 

Kurz Efektivní řešení konfliktů mohu jen doporučit. Velmi rozšíří člověku obzor a naučí ho jak lépe zvládat krizové situace při jednání
s druhými lidmi. Uvědomí si co je správné a také i přiměje k zamyšlení. Mně osobně tento kurz velmi pomohl a děkuji za něho.

Míla z Prahy

Dnešní seminář o efektivním řešení konfliktů byl pro mě velmi inspirativní. Z řešení konfliktů jsem již vyčerpaná, jelikož urovnávám spory jak doma v rodině, tak v práci, působím již rezignovaně a pasivně. Ještě jednou děkuji za dnešní seminář, který byl velmi poučný.

Pavlína L.

Moc zajímavé. Netušila jsem, že můžu na řešení konfliktů dostat návod :) Líbilo se mi, že jsme hodně trénovali, z toho si člověk odnese nejvíc. Bavilo mě zkoušet postup v různých situacích. Taky se mi líbilo, když nám řešení zahrála lektorka, opravdu to fungovalo! Díky moc, bylo to obohacující.

P.


Forma kurzu je sestavena tak, že se střídá teorie s praktickým výkladem a určitá praxe způsobem interaktivních cvičení, do kterých nás nikdo nenutil, ale vyzkoušeli jsme je všichni, protože na kurzu byla vždycky dobrá atmosféra a ”hry” byly zajímavé. Kdo má zájem se v mezilidských vztazích víc vyznat, posunout se dál, zlepšit si komunikaci se svým okolím, mohu Školu komunikace vřele doporučit!

A.

zobrazit vše

Nejbližší termíny kurzů

Pokud se vám termín nehodí nebo není stanoven, zanechte nám svůj email, dáme vám vědět hned, jak vypíšeme nový:

Další doporučené kurzy

Efektivní komunikace

Máte pocit, že vás komunikace s některými lidmi vysiluje? Už jste to zkoušeli po dobrém i po zlém a žádný posun? Chtěli byste dosáhnout svého cíle bez plýtvání času a energie?

Více
Konfliktní lidé

Kurz Konliktní lidé vám pomůže si uvědomit, proč jsou lidé konfliktní a jak s nimi lze i přesto vycházet

Více
Kreativní myšlení

Chtěli byste se naučit myslet kreativně neboli „think out of the box“ a řešit každodenní problémy a úkoly s tvořivostí vlastní umělcům?

Více