Asertivita 2

Chcete dostávat pozvánky na kurzy, zajímavé články a slevové akce přímo do své schránky? Nechte nám svůj email.

x

ASERTIVITA 2

Chcete si rozšířit, prohloubit a procvičit znalosti z asertivity? Máte pocit, že vaše asertivní komunikace ještě není úplně podle vašich představ?

O kurzu

Asertivitu 2 jsme otevřeli na přání účastníků základního kurzu. Jde tedy o pokračovací kurz, kde budeme zejména prakticky trénovat asertivní jednání na nejrůznějších situacích. Do pokračovacího kurzu jsme rovněž zařadili kapitolu „Co se do základního kurzu nevešlo“, dozvíte se o asertivitě tedy i něco nového.

Kurz je akreditovaný MŠMT.

Co vám kurz přinese?

Uvědomíte si, jak na tom s asertivitou jste, co vám jde a co a jak lze ještě zlepšit. Podíváte se na své jednání z nové perspektivy a díky tomu budete vědět, jaké má asertivita ve vašem životě momentálně místo a jaký potenciál. Zároveň budete odcházet s jasným plánem, co a jak na své asertivní komunikaci zlepšit. Kromě toho se také dozvíte se, kdy asertivita nefunguje a co s tím. Naučíte se hovořit o sobě bez přehnané ostýchavosti a také si vyzkoušíte, jak přirozeně navázat rozhovor s neznámými lidmi i větší skupinou. 

Pro koho je kurz určen

Tento kurz je určen pro absolventy základního kurzu asertivity ve ŠKOLE KOMUNIKACE, kteří si chtějí své znalosti a dovednosti rozšířit a prohloubit. Pokud jste absolvoali kurz Asertivity jinde a chtěli byste se kurzu zúčastnit, kontaktujte nás (tel. 608 025 061), zda je pro vás tento kurz vhodný.

Časová dotace

6,5 h

Lektor(ka)

Mgr. Ing. Petra S. Lachnittová

Uzávěrka přihlášek

3 dny před konáním kurzu.

(Později pouze po telefonické dohodě tel. 608 025 061).

Cena zahrnuje

Studijní materiály a pomůcky, občerstvení během celého dne, osvědčení, konzultace po e-mailu k dané problematice.

Bez rizika

Pokud se vám nebude kurz líbit, vrátíme vám 100% zaplacené částky, když kurz opustíte do 60 min od zahájení.

Řekli o kurzu

Kurz Asertivita 1 jsem absolvoval ve Škole komunikace již před pár lety, proto jsem rád po určitém čase přišel na pokračování. Zopakoval jsem si vše z předchozího kurzu a zjistil, že jsem hodně věcí zapomněl! Díky tomu, že je tento kurz hodně praktický mi malé opakování vůbec nevadilo, ba naopak jsem ho uvítal. Ale také jsem se naučil nové techniky, které mi opět rozšířili mé obzory a možnosti, jak řešit některé komunikační situace. Díky!

 

zobrazit vše

Nejbližší termíny kurzů

Praha 13. 09. 2024, 09:30 - 17:00
2990.00,-
Přihlásit se

Pokud se vám termín nehodí nebo není stanoven, zanechte nám svůj email, dáme vám vědět hned, jak vypíšeme nový:

Další doporučené kurzy

Efektivní komunikace

Máte pocit, že vás komunikace s některými lidmi vysiluje? Už jste to zkoušeli po dobrém i po zlém a žádný posun? Chtěli byste dosáhnout svého cíle bez plýtvání času a energie?

Více
Manipulace a jak se jí bránit

Chcete umět odhalit i velmi skrytou manipulaci a vědět jak na ni pohotově reagovat? Na našem kurzu vás to naučíme.

 

Více
Sebevědomí

Chcete si dát do pořádku své sebevědomí a nevíte úplně jak na to? Rádi byste zvládali sebejistě nejrůznější životní situace? Byli nezávislí na hodnocení ostatních a dělali si věci po svém, i když většina nesouhlasí? Pak jste na správné adrese.

Více