Asertivita 2

Chcete dostávat pozvánky na kurzy, zajímavé články a slevové akce přímo do své schránky? Nechte nám svůj email.

x

ASERTIVITA 2

Chcete si rozšířit, prohloubit a procvičit znalosti z asertivity? Máte pocit, že vaše asertivní komunikace ještě není úplně podle vašich představ?

O kurzu

Asertivitu 2 jsme otevřeli na přání účastníků základního kurzu. Jde tedy o pokračovací kurz, kde budeme zejména prakticky trénovat asertivní jednání na nejrůznějších situacích. Do pokračovacího kurzu jsme rovněž zařadili kapitolu „Co se do základního kurzu nevešlo“, dozvíte se o asertivitě tedy i něco nového.

Co vám kurz přinese?

Uvědomíte si, jak na tom s asertivitou jste, co vám jde a co a jak lze ještě zlepšit. Podíváte se na své jednání z nové perspektivy a díky tomu budete vědět, jaké má asertivita ve vašem životě momentálně místo a jaký potenciál. Zároveň budete odcházet s jasným plánem, co a jak na své asertivní komunikaci zlepšit. Kromě toho se také dozvíte se, kdy asertivita nefunguje a co s tím. Naučíte se hovořit o sobě bez přehnané ostýchavosti a také si vyzkoušíte, jak přirozeně navázat rozhovor s neznámými lidmi i větší skupinou. 

Pro koho je kurz určen

Tento kurz je určen pro absolventy základního kurzu asertivity ve ŠKOLE KOMUNIKACE, kteří si chtějí své znalosti a dovednosti rozšířit a prohloubit. Pokud jste absolvoali kurz Asertivity jinde a chtěli byste se kurzu zúčastnit, kontaktujte nás (tel. 608 025 061), zda je pro vás tento kurz vhodný.

Časová dotace

6,5 h

Lektor(ka)

Mgr. Ing. Petra Lachnittová
Mgr. Zuzana Odvody

Uzávěrka přihlášek

3 dny před konáním kurzu

Cena zahrnuje

Studijní materiály a pomůcky, občerstvení během celého dne, osvědčení, konzultace po e-mailu k dané problematice.

Bez rizika

Pokud se vám nebude kurz líbit, vrátíme vám 100% zaplacené částky, když kurz opustíte do 60 min od zahájení.

zobrazit vše

Nejbližší termíny kurzů

Praha 12. 04. 2019, 09:30 - 17:00
2390.00,-
Přihlásit se

Pokud se vám termín nehodí nebo není stanoven, zanechte nám svůj email, dáme vám vědět hned, jak vypíšeme nový:

Další doporučené kurzy

Efektivní komunikace

Máte pocit, že vás komunikace s některými lidmi vysiluje? Už jste to zkoušeli po dobrém i po zlém a žádný posun? Chtěli byste dosáhnout svého cíle bez plýtvání času a energie?

Více
Manipulace a jak se jí bránit

Chcete umět odhalit i velmi skrytou manipulaci a vědět jak na ni pohotově reagovat? Na našem kurzu vás to naučíme.

 

Více
Sebevědomí

Chcete si dát do pořádku své sebevědomí a nevíte úplně jak na to? Rádi byste zvládali sebejistě nejrůznější životní situace? Byli nezávislí na hodnocení ostatních a dělali si věci po svém, i když většina nesouhlasí? Pak jste na správné adrese.

Více

staňte se našimi fanoušky a sledujte aktuální nabídku našich kurzů