Osobní time management

Chcete dostávat pozvánky na kurzy, zajímavé články a slevové akce přímo do své schránky? Nechte nám svůj email.

x

Osobní time management

Máte málo času a rádi byste s tím něco udělali? Chcete se naučit efektivně řídit svůj čas a být režisérem svého života?

O kurzu

Na tomto kurzu se netradičním způsobem a bližším sebepoznáním naučíte, jak efektivně zacházet se svým časem a jak nabýt osobní rovnováhy.

Lépe poznáte sami sebe, což vám pomůže organizovat svůj čas tak, aby to vyhovovalo právě vám. Srovnáte si své nejhlubší hodnoty a naučíte se s nimi pracovat při plánování svého času. Vytvoříte si svoji osobní vizi a naučíte se vidět příležitosti, které vedou k jejímu naplnění.

Budete umět určovat priority a organizovat svůj osobní i pracovní život tak, aby vše bylo v dlouhodobé rovnováze. Dozvíte se, jak změnit zlozvyk, jak odstranit prokrastinaci neboli odkládání věcí na poslední chvíli. Identifikujete svoje „žrouty času“ a dozvíte se, jak na ně. Dostanete několik tipů, kde a jak váš drahocenný čas ušetřit a také se naučíte pár triků, jak toho více stihnout.

Kurz je akreditovaný MŠMT.

Co vám kurz přinese

  • Získáte více času na to, co je pro vás opravdu důležité a co vás baví.
  • Budete se méně stresovat.
  • Váš život bude harmoničtější.
  • Vy i vaši nejbližší se budou cítit spokojenější.
  • Přijdete na to, že plánování a řízení času může být zábavné, když víte, jak na to.

Pro koho je kurz určen

Kurz Osobní time management je určen pro všechny, kteří mají pocit, že mají málo času, ale také pro ty, kteří chtějí svůj život pevně uchopit do svých rukou a naučit se nakládat se svým časem podle principů time managementu 4. generace.

Časová dotace kurzu

6,5 h

Lektor(ka)

Mgr. Ing. Petra Lachnittová

Uzávěrka přihlášek do

3 dny před konáním kurzu

Cena zahrnuje

Studijní materiály a pomůcky, občerstvení během celého dne, osvědčení, konzultace po e-mailu k dané problematice.

Bez rizika

Pokud se vám nebude kurz líbit, vrátíme vám 100% zaplacené částky, když kurz opustíte do 60 min od zahájení.

Řekli o kurzu

Osobní time management byl už několikátým kurzem, který jsem absolvovala ve Škole komunikace. Očekávala jsem tedy kvalitu a velmi užitečně a zároveň příjemně strávený den :-) Nicméně kurz ještě předčil moje očekávání.

V průběhu dne jsme pracovali každý se svým vlastním skutečným cílem nebo úkolem a vytvořili si svůj vision board (což je výborná a navíc zábavná věc) a získali užitečné tipy na efektivnější práci s naším časem. Celkově mám pár super tipů jak na to (např. volba vhodného diáře). Vše probíhalo formou diskuze a různých příkladů, takže se to člověku dobře pamatuje.  

Díky kurzu vím, kde mám slabiny, a jak s nimi pracovat. Kurz velmi doporučuji. 

 

Myslela jsem si, že přijdu, podívám se na to, co kdy dělám a nějak to roztřídím přesunu, tu uberu a tu přidám. Možná nějak lépe se naučím pracovat s kalendářem. Zkrátka čekala jsem takový spíš "technický" kurz. A bylo to úplně jiné......
Zamýšlela jsem se nad sebou, nad věcmi, které chci, trochu se zase poznala, zjistila, co na mne platí. A ještě si něco pěkného odvezla domů. Pěkného proto, že to je moje. Můj Vision Board. Uspořádala jsem si i ten kalendář, dala mu další smysl a taky už vím, jaký diář potřebuji. 

Jana

Kurz Osobní time management mě příjemně překvapil. Očekávala jsem od něj, že mi pomůže lépe si zorganizovat čas, a to především v práci. Získala jsem na něm mnohem víc – uvědomila jsem si víc své hodnoty a ujasnila si další kroky, které je potřeba udělat, abych se posunula dál. Předtím mi to nešlo – jenom jsem tušila, že je potřeba něco udělat. Teď už to vidím jasněji a mám větší chuť něco podniknout. A za to dík.

Radka


Kurz „Time managementu“ mi pomohl ujasnit si některé věci ohledně organizace vlastního času a celkově to, jak s ním nakládám. Líbilo se mi, že jsme se dostali od obecných principů až ke konkrétním radám a postřehům. Absolvoval jsem ve „Škole komunikace“ již docela velké množství kurzů a pokaždé jsem byl spokojený s profesionálním přístupem, pestrou náplní a přátelskou atmosférou.

Mikoláš

Kurz Osobní time management určitě doporučuju nejen pro majitele ADK, kteří tak lépe pochopí, jak jednotlivé sekce a formuláře fungují a pomáhají v řízení času. Pro mě osobně bylo podnětné stanovení priorit a dělení úkolů na hodinové úseky následované pětiminutovou pauzou. Další co mě hodně zaujalo, byl pětiminutový trik na zvládání úkolů, do kterých se mi nechce.

A.

zobrazit vše

Fotogalerie

Nejbližší termíny kurzů

Pokud se vám termín nehodí nebo není stanoven, zanechte nám svůj email, dáme vám vědět hned, jak vypíšeme nový:

Další doporučené kurzy

Asertivita

Chcete být asertivní, sebejistý, vědět, jak se prosadit a zároveň respektovat práva druhých?

Více
Efektivní komunikace

Máte pocit, že vás komunikace s některými lidmi vysiluje? Už jste to zkoušeli po dobrém i po zlém a žádný posun? Chtěli byste dosáhnout svého cíle bez plýtvání času a energie?

Více
Stres a jeho zvládání

Praktický kurz o tom, jak zvládat stres v práci, ve škole, v běžném životě…

Více